رادیو دی : در خدمت آگاهی شما

گروه صنعتی دی به عنوان کاملترین و معتبرترین مرجع خرید تجهیزات فروشگاهی و برودتی، از آنجاییکه برای اعتلای آموزشی مشتریان و همراهان خود ارزش بالایی قائل است، اقدام به تولید محتوای آموزشی بصورت پادکست صوتی نموده است.


مشاهده پادکست‌ها

موضوعات

قطعات برودتی

مقالات و نوشته‌های آموزشی در زمینه علم برودت

تجهیزات فروشگاهی

محتوا و مقالات آموزشی مرتبط با فروشگاه‌های زنجیره‌ای و فرانچایز و تجهیزات فروشگاهی

مزایای پادکست

در ذیل به اختصار برخی مزایای پادکست‌ها را برای شما لیست می‌کنیم تا با هم به ارزش بالای این گنجینه‌های صوتی پی ببریم :

  • تقویت و برانگیختن قوه خلاقیت و تخیل
  • دو چندان شدن بازده آموزشی به جهت درگیری حس شنوایی
  • قابلیت استفاده از مهارت های چندگانه بصورت همزمان

تجهیزات

برخی مقالات کاربردی

یخچال‌های فروشگاهی و انواع آن

یخچال های فروشگاهی که به یخچال های صنعتی یا تجاری نیز معروفند، از جمله وسایلی هستند که حتی برای راه‌اندازی یک سوپر مارکت کوچک نیز به آن نیاز دارید. در واقع کاربرد این یخچال ها در هر فروشگاه و مغازه‌ای که با مواد خوراکی سروکار دارد، غیر قابل چشم‌پوشی است. فریزر های فروشگاهی در تنوع گسترده‌ای از قیمت‌ها، برندها، ابعاد و رنگ‌ها در بازار موجود می‌باشند و انواع مختلفی دارند. اما نکته قابل ذکر در اینجا این است که کدام یخچال به درد کسب و کار شما می‌خورد و برای شما مناسب‌تر است.


مطالعه مقاله

تأثیر قفسه‌بندی مناسب در افزایش فروش

حتماً شما هم ضرب‌ المثل “عقلش در چشمش است” را زیاد شنیده‌ اید. بهتر است بدانید این جمله فقط یک ضرب‌ المثل نیست و حقیقت بسیاری از اتفاقات ریز و درشت زندگی ما را در بر می‌ گیرد؛ مثلاً برای یک مصاحبه کاری، یا در مراسم خواستگاری و هر قرار ملاقاتی از این قبیل، لازم است آراسته و مرتب باشید تا به چشم دیگران انسان شایسته و لایقی ظاهر شوید و یا اینکه در رستوران‌ های شیک و تمیز احساس خوشایند تری دارید. حفظ آراستگی و نظم در مراکز خرید و فروشگاه‌ ها از این موارد هم مهم‌تر است.


مطالعه مقاله

قطعات