معرفی شرکت رفتورک (Rafturk)

شركت رفتورک در سال 1980 با مساحت 40 متر مربع تأسيس شد. شركتی كه خود را در سال های بعدی به صورت تصاعدی توسعه می دهد، امروز با برندی تحت عنوان RAFTURK به يكی از مهمترين توليد كنندگان در تركيه تبديل شده است.

شرکت رفتورک با استفاده از تکنولوژی بروز در زمینه ساخت تجهیزات فروشگاهی فعالیت می کند و همچنین در این زمینه با گروه صنعتی دی فعالیت های گسترده ای دارد. اخیرا یکی از سیستم های بسیار تحسین شده، قفسه بندی سوپر مارکت ها است. در دوران مدرن ، تغییر و توسعه عادات خرید ،  منجر به نیاز به سیستم نوین بهبود یافته می شود. همانطور که از این نام پیداست ، سیستم های قفسه فروشگاهی بیشتر در فروشگاه های مواد غذایی و سوپر مارکت ها برای شناسایی مواد غذایی و محصولات غیر غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. رفتورک همچنین دارای قفسه های نمایش میوه و سبزیجات، واحدهای نانوایی، پیشخوان های وجهی به شکل L و پیشخوان های پرداخت شکل U، لوازم جانبی سوپر مارکت ها مانند چرخ دستی های سوپر مارکت و سبد های دستی سوپر مارکت، چرخ های خرید فروشگاهی و انواع واحد های مورد نیاز تجارت سوپر مارکت شما است.

در مورد نیازهای مشتریان، ما با در نظر گرفتن کیفیت هر مفهوم مورد نیاز، خواه از یک فروشگاه اینترنتی، یک نمایشگاه یا واحد نمایش، بهترین راه حل ها را تولید می کنیم.

دیدگاه‌ها 0

*
*