پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات،
تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای

مکان: نمایشگاه بین‌المللی تهران، سالن 38، غرفه 6
زمان: 12 تا 15 دی ماه 1400
ساعات بازدید: 8 تا 15

با گسترش روزافزون فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي خرده فروشي و عمده فروشي و همچنين فروشگاه‌هاي بزرگ در سطح کشور، برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی میتواند کمک بسزایی در توسعه هرچه بیشتر فناوری و نوآوری در این صنایع داشته باشد.
نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای از معتبرترین نمایشگاه‌های بین المللی ایران در زمینه کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی است که هر ساله برگزار می‌گردد و فعالان داخلي و خارجي كه در زمينه توليد،‌ بازرگاني و خدمات مرتبط با این حوزه فعاليت دارند، در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.
امسال نیز گروه صنعتی دی جهت رونمایی و معرفی محصولات و خدمات جدید خود و همچنین تجدید دیدار با همراهان همیشگی در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. پس منتظر دیدار شما عزیزان از 12 تا 15 دی ماه در غرفه 6 سالن 38 در محل دائمی برگذاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران هستیم.
همچنین اخبار نمایشگاه را از همین صفحه و صفحات اجتماعی پیگیری کنید.

اخبار گروه صنعتی دی

اختتامیه نمایشگاه

روز چهارشنبه 15 دی 1400 پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای تهران به پایان رسید. گروه صنعتی دی نیز که برای دومین سال پیاپی در این نمایشگاه حضور داشت از محصولات و خدمات جدید خود رونمایی کرد.
یکی از بخش‌های اصلی غرفه گروه صنعتی دی به محصولات جدید اختصاص داشت. این محصولات که جزئی از کمپین سه‌شنبه‌های نوین دی بوده و با هدف توسعه و رفع نیاز بازار توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت دی طراحی شده بودند بسیار مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفتند.
از دیگر فعالیت‌های گروه صنعتی دی که در این نمایشگاه از آن رونمایی شد، برنامه جذب و توسعه ایده‌های مرتبط با حوزه فروشگاهی بود. در وب‌سایت گروه دی بستری فراهم شده است، که امکان ارائه پیشنهادات و ایده‌ها توسط علاقه مندان و فعالان این حوزه وجود دارد. این ایده‌ها توسط تیم تحقیق و توسعه گروه صنعتی دی و با رعایت کامل حقوق صاحب ایده توسعه داده شده و به مرحله تولید خواهد رسید.
همچنین در خلال پانزدهمین دوره نمایشگاه فعالان زیادی در حوزه فروشگاهی از غرفه گروه صنعتی دی بازدید به عمل آوردند که ضمن تقدیر از حضور این دوستان امیدواریم در آینده همکاری‌های بیشتری را داشته باشیم.

بازدید اختصاصی سید محمدرضا گرامی بنیان گذار شرکت گلستان از غرفه گروه صنعتی دی

در سومین روز از نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای 1400، گروه صنعتی دی افتخار میزبانی از جناب محمدرضا گرامی بنیان‌گذار گروه تجاری گلستان را داشت. پس از بازدید از غرفه و آشنایی بیشتر با محصولات و خدمات گروه صنعتی دی، جناب گرامی از سرعت رشد مجموعه و سیستم مدیریت اصولی آن ابراز خوشحالی کرده و آینده دی را بسیار روشن پیش‌بینی کردند.

در طی صحبت‌های سید محمدرضا گرامی با جناب آقای خادمی مدیریت گروه صنعتی دی، ضمن اشاره به اهمیت بازار رو به رشد تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در ایران به لزوم و نیاز فعالیت شرکت‌هایی متخصص و به روز در این صنعت اشاره کردند.

ایشان همچنین اذعان داشتند که در آینده‌ای نه‌ چندان دور گروه صنعتی دی قادر خواهد بود که سهم قابل توجهی از بازار تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره را تصاحب کند. وی دلیل سرعت بالای رشد مجموعه را مدیریت اصولی و علمی و همچنین استفاده از نیروهای متخصص و فناوری‌های به روز در این حوزه دانستند.

گروه صنعتی دی ضمن خوشحالی و قدردانی از حضور جناب محمدرضا گرامی در غرفه نمایشگاه، برای ایشان و مجموعه بزرگ گلستان آرزوی توفیق الهی دارد.

بازدید جناب محمدباقر مجتبایی دبیرکل اتاق اصناف ایران از غرفه گروه صنعتی دی در نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای 1400

پیام مدیر عامل گروه صنعتی دی در نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی 1400

صحبت‌های مهندس خادمی مدیر عامل گروه صنعتی دی در نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای 1400 تهران و توضیحات ایشان در مورد کمپین سه‌شنبه‌های نوین دی و همچنین بستر ثبت ایده.

حضور گروه صنعتی دی در نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی 1400

تصاویری از حضور همکاران گروه صنعتی دی در غرفه نمایشگاه

حضور گروه صنعتی دی در نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی 1400

گروه صنعتی دی افتخار دارد که برای دومین سال در نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای حضور داشته باشد
منتظر دیدار شما هستیم

محصولات ارائه شده توسط گروه صنعتی دی در این نمایشگاه