میز چک اوت| مشخصات یک میز چک اوت خوب کدام است؟

میز چک اوت

میز چک اوت که با نام کانتر فروش و میز صندوق هم شناخته می شود یکی از اجزای اصلی هر فروشگاه می باشد.

در این مقاله نکاتی برای خرید یک میز مناسب آورده خواهد شد.

اهمیت وجود میز صندوق

در فروشگاه های بزرگ مانند والمارت، تسکو، کِرفور و نمونه های داخلی مانند هایپر استار، رفاه، شهروند و… که روزانه با تعداد بالایی مشتری مواجه هستند. وجود یک میز چک اوت ضروری است. زیرا این میز ها با داشتن نوار نقاله به حمل سریع خرید ها و رساندن به دست فروشنده کمک میکند. همچنین با توجه به طراحی می تواند سیستم های فروش را در جایی کوچک در کنار هم قرار دهد.

پس با توجه به دلایل بالا می توان گفت بدون وجود میز چک اوت قسمت پرداخت فروشگاه ها مختل خواهد شد.

طراحی

طراحی این میز ها باید به صورتی باشد که ضمن افزایش سرعت کار در کارایی فروشنده اخلالی بوجود نیاورد و بتواند تمامی سیستم های فروش از جمله صندوق فروش، بارکد خوان، کشو پول و فیش پرینتر را در کنار هم جای دهد. همچنین باید از نظر نوع طرخ و رنگ مطابق سلیقه خریدار و تم فروشگاه باشد.

نوار نقاله

میز های فروشگاهی در دو مدل نوار نقاله دار و ثابت تولید می شوند. که انتخاب بین این دو مدل بستگی به بودجه و همچنین اندازه فروشگاه دارد. اگر فروشگاه بزرگ و با مشتریان زیاد دارید نوار نقاله کمک میکند تا سریع تر کار را انجام دهید. سیستم نوار نقاله در عین سرعت باید دارای مقاومت مناسب باشد تا در طول زمان دچار خرابی نشود.

میز های ثابت بیشتر در فروشگاه های کوچک با مشتری های کم استفاده می شود که در آنها سیستم نوار نقاله با ورق استیل یا آهن جایگزین می شود.البته از نظر ظاهری تفاوت چندانی با مدل های نوار نقاله دار ندارد.

میز های تولیدی گروه صنعتی دی

گروه صنعتی دی با توجه به تجربه بالای کارکنان بخش تولید در زمینه تولید تجهیزات فروشگاهی اقدام به تولید هر دو نوع میز چک اوت نموده است.

شما می توانید با توجه به نوع سلیقه و تم خود میز های چک اوت را سفارش دهید. این شرکت مفتخر است میز هایی با استفاده از بهترین ورق های آهنی و استیل به همراه سیستم نوار نقاله را به مشتریان خود عرضه کند.

برای سفارش میز صندوق مورد نظر خود می توانید به بخش مربوطه آنها در سایت گروه صنعتی دی مراجعه کنید.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*