مقالات, تجهیزات فروشگاهی, فروشگاه‌های زنجیره‌ای

معرفی فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتحادیه کارکنان ارتش یا اتکا

فروشگاه‌ زنجیره‌ای اتکا

یکی دیگر از فروشگاه‌های زنجیره‌ای مطرح ایران، فروشگاه‌ زنجیره ای اتکا است. این شرکت یکی از زیرمجموعه‌های تجاری هلدینگ اتکا است که در سال‌های گذشه با ورود به بازار خرده فروشی توانسته به موفقیت چشمگیری در بازار عرضه و فروش محصولات دست پیدا کند. محصولاتی که در این فروشگاه‌ها ارائه می‌شود، شامل محصولات خوراکی و خواربارفروشی، محصولات الکترونیکی خانگی و دیگر کالاهای مصرف خانواده می‌شود. فروشگاه‌های اتکا در سالیان گذشته همواره سعی کرده تا از تولیدات داخلی حمایت کند. به همین دلیل اغلب برندهای موجود در فروشگاه‌های اتکا تولید داخلی است. امروزه این فروشگاه‌ها بیش از ششصد شعبه فعال در سراسر ایران دارد؛ که اغلب این شعبه‌ها در مراکز استان‌ها و شهرهای با جمعیت متوسط قرار دارد. در این مقاله قصد داریم با شرکت فروشگاه‌های اتکا آشنا شویم.

آشنایی با تاریخچۀ فروشگاه‌ های زنجیره ای اتکا

سازمان اتکا یا آنچه امروزه به نام هلدینگ تجاری اتکا شناخته می‌شود، یک سازمان تجاری قدرتمند است که دارای زیرمجموعه‌های قدرتمندی می‌باشد. زیرمجموعه‌های این هلدینگ شامل تولید محصول، شرکت بیمه، شرکت‌های سرمایه گذاری، شرکت‌های خدمات مسافرتی، شرکت‌های بازرگانی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای می‌شود.

تاریخ تأسیس فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا به سال 1334 و بیست و یک خرداد همان سال برمی‌گردد. فروشگاه های زنجیره ای این هلدینگ در ابتدا به صورت یک تعاونی مصرف ایجاد شد. هدف اصلی این فروشگاه‌های تعاونی نیز ارائه محصولات خانگی و خواربار به کارکنان نیروهای مسلح کشوری بود. روندی که پس از انقلاب نیز حفظ شد تا فروشگاه‌های تعاونی اتکا با مدیریت جدید نیز همواره پشتوانۀ محکمی برای کارکنان ارگان‌های نیروهای مسلح باشد.

در سال 1362 نام این تعاونی مصرف بار دیگر تغییر کرد و این بار با نام «سازمان تعاونی مصرف کادر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران» به ثبت رسید تا خط و مشی آن نیز برای سال‌های پیش رو مشخص باشد. در این سال‌ها هدف اصلی شرکت تعاونی اتکا حمایت از کارکنان نیروهای مسلح بوده است؛ که این کار با تأمین نیازهای ضروری و رفاهی لازم برای گذران زندگی و ارتقای سطح زندگی و معیشتی این خانواده‌ها صورت می‌گیرد.

ثبت شرکت فروشگاه‌ زنجیره ای اتکا

در سال 1384 با سرمایه‌گذاری هلدینگ اتکا، سازمان تعاونی مصرف اتکا یک بار دیگر در طول دوران فعالیت خود تغییر رویه داده، این بار با نام شرکت فروشگاه‌ زنجیره ای اتکا در سازمان ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید. هدف از این تغییر و تحول سازمانی ورود گسترده‌تر به بازار عرضه و تقاضا بود. به نحوی که بتواند خدمات خود را به تمامی مردم ایران ارائه دهد. پس از این تغییر رویه، مدیریت مرکزی شرکت اقدام به راه اندازی فروشگاه‌ های زنجیره ای جدید در سرتاسر ایران نمود؛ که البته اغلب شعبه‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا در مراکز استان قرار دارند. با این حال در سالیان گذشته در شهرهای با جمعیت بالا نیز شعبه‌های متعددی ایجاد شده است. بخشی از این فروشگاه‌ها با سرمایه‌گذاری مستقیم هلدینگ اتکا ایجاد شده و بخشی نیز به صورت مشارکتی و اعطای فرانچایز بوده است.

حمایت از کالای ایرانی

در سال‌های گذشته به واسطۀ تحریم‌های نا عادلانه شرایط بازار در حالت نامتعادلی قرار گرفته است. به همین خاطر نیاز است تا توزیع‌کنندگان و خریداران حمایت خود را از کالاهای ایرانی افزایش دهند. در این راستا فروشگاه های زنجیره ای اتکا نیز اقدامات ویژه‌ای انجام داده است. به نحوی که بخش زیادی از محصولات و برندهای عرضه شده در فروشگاه‌های اتکا ساخت و تولید داخل است. ضمن اینکه بیش از نیمی از این محصولات توسط خود هلدینگ اتکا و شرکت‌های زیر مجموعه‌ای آن تولید می‌شود.

این شکل از فرایند تولید محصولات و عرضۀ مستقیم آن‌ها به بازار مصرف باعث شده تا قیمت محصولات ارائه شده در فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا همواره پایین‌تر از دیگر فروشگاه‌های زنجیره‌ای و همچنین فروشگاه‌های خواربارفروشی محلی باشد.

در سال‌های گذشته هدف‌گذاری مدیران و سیاستگذاران شرکت اتکا این بوده که روند تولید محصولات را ادامه دهند و وابستگی به کالاها و برندهای خارجی را کاهش دهند.

چرا باید از فروشگاه‌ زنجیره ای اتکا خرید کرد؟

با توجه به اینکه سیستم خرید و فروش کالا در سالیان گذشته متحول شده است، اغلب خانواده‌ها ترجیح می‌دهند که خرید خود را از فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای و به صورت یکجا انجام دهند. خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا از چند نظر به نفع شخص خریدار است. از جمله:

 • بهره بردن از تخفیفات ویژه: در فروشگاه‌ زنجیره‌ای اتکا می‌توانید به صورت فصلی از تخفیفات ارائه شده بهره ببرید و از این نظر در هزینه‌های جاری خانواده صرفه‌جویی کنید.
 • جشنواره‌های فصلی: در کنار ارائۀ خدمات مطلوب، برگزاری جشنواره‌های فروش فصلی نیز همواره در دستور کار فروشگاه‌های اتکا بوده است. در این جشنواره‌ها علاوه بر ارائۀ تخفیف‌های ویژه می‌توانید در قرعه‌کشی‌های فصلی نیز شرکت کنید.
 • ارائه خدمات به خانواده‌های نیروهای مسلح: اگر جزء خانواده‌های نیروهای مسلح باشید، می‌توانید از خدمات ارائه شده توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا نیز بهره‌مند شوید. این خدمات شامل مواردی مثل خرید اعتباری، استفاده از حکمت کارت، تخفیف‌های ویژۀ فصلی و … می‌شود.
 • قیمت پایین محصولات: تقریباً بیش از نیمی از تولیدات فروشگاه‌های زنجیره‌‌ای اتکا توسط شرکت‌های زیرمجموعه‌ای هلدینگ اتکا تولید می‌شود. در نتیجه با توجه به اینکه عرضه به صورت مستقیم انجام می‌گیرد، قیمت نهایی محصولات نیز پایین‌تر از قیمت کف بازار خواهد بود.
 • کیفیت و تنوع محصولات: یکی از مهمترین سیاستگذاری‌های مدیران اتکا ارائۀ محصولات متنوع در فروشگاه‌های زنجیره‌ای این شرکت است. به نحوی که خریدار بتواند از بین محصولات متنوع ارائه شده، مطابق با سلیقه خود به آنچه خواهان آن است دست پیدا کند.
 • حمایت از کالاهای ایرانی: در فروشگاه‌ زنجیره‌ای اتکا همواره سعی بر این بوده که عرضۀ محصولات و برندهای تولید داخل در اولویت باشد. در نتیجه با خرید از فروشگاه‌های اتکا می‌توانید از تولیدکنندگان داخلی نیز حمایت کنید.
 • خرید مایحتاج خانواده به صورت یک‌جا: با اینکه تمرکز اصلی فروشگاه‌ زنجیره‌ای اتکا بر ارائۀ محصولات خوارباری و سوپر مارکت است، اما در سالیان گذشته در بسیاری از فروشگاه‌های این شرکت ارائۀ محصولات الکترونیکی، پوشاک، دستگاه‌های خانگی و … نیز عرضه شده است.

خرید اینترنتی از فروشگاه‌ زنجیره ای اتکا

در سال‌های گذشته با پیشرفت تکنولوژی و همه‌گیر شدن تلفن‌های هوشمند و دسترسی به اینترنت، بسیاری از فروشگاه‌های زنجیره‌ای به سمت ارائۀ خدمات الکترونیک نیز پیش رفته‌اند؛ که یکی از شرکت‌های پیش‌ رو در این زمینه، هلدینگ اتکا بوده است. در این راستا شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا با راه‌اندازی سایت فروشگاه مجازی اتکا، اپلیکیشن فروش محصولات اتکا، کانال فروش محصولات اتکا، فروش تلفنی و … سعی داشته تا قدم‌های مثبتی در این زمینه بردارد. یکی از سیاستگذاری‌های اصلی شرکت در سال‌های آینده اتصال تمامی شعبه‌های اتکا به نرم‌افزار اتکا و سایت فروشگاه مجازی آن است. به نحوی که تمامی خریداران بتوانند از این خدمات نیز بهره‌مند شوند.

راه‌اندازی فروشگاه‌های مشارکتی اتکا

امروزه سیستم توزیع محصول در کشورهای صنعتی دنیا متحول شده است. به نحوی که بیش از هشتاد درصد بازار توزیع در دست فروشگاه‌های زنجیره‌ای بوده و سهم خرده‌فروش‌‌های محلی به حدود بیست درصد رسیده است. این در حالی است که در ایران همچنان سهم فروشگاه‌های محلی چندین برابر فروشگاه‌های زنجیره‌ای است. به عبارت دیگر به راحتی می‌توان پیشبینی کرد که روند رشد و توسعۀ فروشگاه‌های زنجیره‌ای همچنان ادامه داشته باشد. به همین دلیل است که سرمایه‌گذاری بر روی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و راه‌اندازی شعبه‌های جدید اتکا می‌تواند یک سرمایه‌گذاری بلند مدت مطمئن باشد.

برای راه‌اندازی فروشگاه‌های مشارکتی اتکا لازم است فرد متقاضی در ابتدا شرایط لازم را داشته باشد. این شرایط توسط مدیران شرکت اتکا معین شده است. با توجه به اینکه سیاستگذاری جدید مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا راه‌اندازی شعبه‌های بیشتر در سراسر کشور است، در این راستا حمایت‌های مالی و فکری فراوانی نیز به افراد متقاضی ارائه می‌دهند. از جمله اینکه جهت تأمین تجهیزات مانند قفسه فروشگاهی و چرخ خرید و گرفتن اعتبارات می‌توانید روی کمک‌های ارائه شده توسط دفتر مرکزی شرکت اتکا حساب ویژه باز کنید.

اگر جهت تجهیز یا راه اندازی فروشگاه زنجیره ای نیاز به مشاوره و کمک داشتید، می‌توانید روی کمک متخصصان ما در گروه صنعتی دی حساب ویژه باز کنید.

شرایط مشارکت و راه‌اندازی فروشگاه‌ زنجیره ای اتکا

شرایط مشارکت در ایجاد فروشگاه‌های اتکا به شرح زیر است:

 • دارا بودن ملک: طبق سیاستگذاری‌های جدید شرکت فروشگاه‌ های زنجیره ای اتکا ، حداقل متراژ ملک برای راه‌اندازی شعبه‌های جدید باید 150 متر مربع باشد. این متراژ برای شهرهای با جمعیت متوسط بوده و در مراکز استان و شهرهای پرجمعیت باید ملک به تأیید مشاوران شرکت برسد. همچنین شعبه جدید نباید در همسایگی شعبه‌های قدیمی باشد و لازم است فاصلۀ لازم را از این فروشگاه‌ها حفظ کند.
 • دارا بودن شرایط لازم ملک: ملک تعیین شده باید دارای کاربری تجاری باشد. در محل مناسبی از شهر قرار گرفته باشد و امتیازات لازم آب، برق و گاز را دارا باشد. همچنین لازم است علاوه بر ساختمان فروشگاه، محلی نیز برای انبار موقت فروشگاه در نظر گرفته شود.
 • هم افراد حقیقی و هم افراد حقوقی می‌توانند در پی راه‌اندازی فروشگاه‌های اتکا باشند. اما پس از ارائه درخواست مشارکت تیم تحقیقاتی شرکت اتکا تحقیقات لازم را به صورت توضیحی و محلی به عمل می‌آورد. تا پس از تأیید مجوزهای لازم جهت راه‌اندازی فروشگاه ارائه شود.
 • با توجه به اینکه فروشگاه‌ زنجیره‌ای اتکا همواره پشتیبان نیروهای مسلح کشوری بوده است، برای راه‌اندازی فروشگاه‌های مشارکتی نیز بازنشستگان نیروهای مسلح، جانبازان هشت سال دفاع مقدس و خانواده معزز شهدا در اولویت انتخاب خواهند بود.
 • پس از ارائه درخواست مشارکت جهت راه‌اندازی شعبۀ جدید، نهایتاً تا بیست روز کاری مراتب اداری کار طی شده، نتیجه به شخص متقاضی اعلام خواهد شد.

جمع‌بندی

فروشگاه‌ های زنجیره ای اتکا در سال‌های گذشته توانسته جایگاه خوبی را در بازار توزیع و فروش خرده‌فروشی‌ها به خود اختصاص دهد. این شرکت که در گذشته به عنوان تعاونی مصرف سازمان‌های نیروهای مسلح مشغول به فعالیت بوده است، از سال 1384 با تغییر نام با عنوان فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا وارد بازار رقابت فروشگاه‌های زنجیره‌ای شد. فروشگاه زنجیره‌ای اتکا یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ اتکا است. ارائه تخفیف‌های ویژه، برگزاری جشنواره‌های فصلی، عرضۀ مستقیم محصولات، حامایت از کالاهای ایرانی، ارائه اعتبارات ویژه به خانوادۀ کارکنان نیروهای مسلح و … از جمله مزیت‌های اصلی فروشگاه‌های اتکا است.

شرکت اتکا در سالیان گذشته در پی راه‌اندازی شعبه‌های جدید در اغلب شهرهای ایران بوده است. به واسطۀ حمایت این شرکت و سیاستگذاری‌های کلی آن، مشارکت و راه‌اندازی شعبه‌های مشارکتی اتکا راه کار مناسبی برای سرمایه‌گذاری بلند مدت است. با توجه به اینکه سیستم عرضه و تقاضای محصولات در حال مدرن شدن است، مطابق انتظار پیشبینی می‌شود که در سال‌های آینده بازار فروشگاه‌های زنجیره‌ای رونق بیشتری پیدا کند.

جهت اخذ نمایندگی فروشگاه‌های زنجییره‌ای اتکا و دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات آن با شرکت اتکا به شماره 0214856 تماس بگیرید.

جهت خرید انواع تجهیزات فروشگاهی و تجهیز فروشگاه خود می‌توانید با کارشناسان فروش گروه صنعتی دی تماس گرفته و یا به قسمت فروشگاه وب‌سایت مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

77 دیدگاه در “معرفی فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتحادیه کارکنان ارتش یا اتکا

 1. ناهید گفت:

  با سلام
  اطلاعات درمورد ملک مورد نمایندگی اتکا کن هست اینکه فاصله با فروشگاه اتکا اطراف چقدر باشه در چه محله هایی میشه تاسیس کرد خیلی مهمه با این شرایط کرونا ام که شرکت اتکا خیلی جوابگو نیست

  1. محمدحسین آقایی گفت:

   با سلام و وقت بخیر؛
   ضمن تشکر از بازخورد شما، این مقاله پیش از فراگیری ویروس کرونا نگارش و تدوین شده، با این حال حق با شماست و ما در آینده‌ای نزدیک اقدام به تکمیل مقاله خواهیم کرد.

 2. سید مصطفی هاشمی نسب گفت:

  عرص سلام و ادب
  تجهیزات فروشگاه مثل انواع یخچال روهم تامین میکنید؟

  1. علیرضا قاضی گفت:

   با سلام خدمت شما
   بله ما صفر تا صد فروشگاه رو تجهیز میکنیم

   1. ادهام کریمی گفت:

    سلام.وقتتون بخیر.برای نمایندگی در سطح شهرستان از کجا باید اقدام کنم.۳۰۰متر ملک تجاری بر بلوار اصلی شهر دارم که میخوام نمایندگی اتکا براه بندازم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

    1. علیرضا قاضی گفت:

     با سلام خدمت شما
     در سایت اتکا هیچ شرایطی برای اخذ اعلام نشده
     با شماره زیر تماس بگیرید.
     4856 – 021

     1. سجاد فرهادی گفت:

      ملک تجاری در سه طبقه هر طبقه ۳۶۰ متر جمعاً ۱۰۸۰ متر در شهرستان اسدآباد همدان دارم خواستم نحوه اجاره ملک به اتکا رو مطلع بشم.. باتشکر

     2. منوا یغیکیان گفت:

      با سلام
      جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر در خصوص نحوه اخذ نمایندگی با شرکت اتکا به شماره 0214856 تماس بگیرید.

    2. Niloufar گفت:

     سلام شرایط تجهیز فروشگاه به چه صورته؟
     و اینکه لطف میکنید فاصله مناسب با دیگر نمایندگی ها رو بفرمایید

     1. علیرضا قاضی گفت:

      سلام وقتتون بخیر
      قاعدتا شرکت هایی که فرانچایز دارند از تجهیزات و تم و دکور یکسان استفاده می کنند.
      بعد از اخذ نمایندگی، شرکت ما بر اساس سفارش سازی اتکا فروشگاهتون رو صفر تا صد تجهیز خواهد کرد.
      برای دانستن حداقل فاصله بین دو فروشگاه ، شرکت اتکا تصمیم گیری لازم رو انجام خواهد داد.
      لطفا با شرکت اتکا به شماره زیر تماس بگیرید
      شماره تماس: 0214856

 3. صادق گفت:

  سلام . ما ملک و تمام وسایل و کلیه امکانات رو واسه فراهم کردن یک فروشکاه مطلوب رو داربم و ملکمون در میدان اصلی شهر قرار داره و تقریبا ۳۰۰ متر فضا واسه قسمت فروشگاه رو داریم . سوالم اینه به فروشگاه های مشارکتی تون چه طوری قرارداد میبندین ؟ یعنی چند درصد از فروش رو به فروشگاه مشارکتیتون ارائه میدید

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام و وقت بخیر
   شرکت ما هیچ نمایندگی یا فروشگاه مشارکتی رو ارائه نمی دهد، و کار ما تجهیز صفر تا صد فروشگاه است.
   شما برای دریافت هرگونه از این دست اطلاعات، با قسمت اخذ نمایندگی شرکت های فروشگاه های زنجیره ای تماس بگیرید.
   ممنون

 4. آزادنیا گفت:

  سلام و عرض ادب متراژ ملک باتوجه ب جمعیت شهر تغییر نمی‌کند؟؟ سال‌های گذشته متراژ کمتر بود

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام
   وقتتون بخیر
   در قوانین اتکا حداقل فضا 150 متر در نظر گرفته شده. اما ممکن هست شرکت اتکا به صلاح دید خودشون متراژ رو بالا یا پایین تر در نظر بگیرند.

 5. فرشید گفت:

  با سلام ملک تجاری به متراژ ۹۰ متر دارم و در شهری با جمعیت تقریبا ۱۰ هزار نفر ، آیا میتونم شعبه ای از نمایندگی اتکا رو داشته باشم ؟

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   حداقل متراژ نمایندگی اتکا 150 متر هست. به هرحال شما با اخذ نمایندگی اتکا به شماره زیر صحبت کنید و ممکن هست به تناسب شهر، به شما نمایندگی بدهند.
   4856 – 021

 6. حامد گفت:

  با سلام
  برای دریافت نمایندگی چندیدن بار با شماره 0214856 تماس گرفتم ولی به کارشناس یا اپراتور وصل نشد و پیغام صوتی گذاشتم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم
  لطفا راهنماییم کنید ممنون

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   در ساعات اداری با این شماره تماس بگیرید.
   این شماره تنها شماره ارتباط با مشتریان اتکا هست.

 7. زاهد گفت:

  سلام وقت بخیر خود سایت اتکا نوشته که حداقل فضا 70 متر با ارتفاع 3 متره ولی شما نوشتین که حداقل فضا 150 متر؟!!!

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام دوست عزیز ما چندین فروشگاه برای اتکا طراحی و تجهیز کردیم و هنوز هم اتکا زیر متراژ 150 متر را نمایندگی نمی دهد. در بعضی موارد ممکنه به خاطر وسعت شهر یا منطقه نمایندگی با متراژ پایین تر داده شود.

 8. مهسا گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  کجا باید مراجعه کنم واسه اخذ نمایندگی
  پدرم بازنشسته ارتش هستن
  ممنون میشم ب ایمیلم جواب بدین

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   براتون ایمیل شد.

 9. توحید یزدانبخش گفت:

  سلام ببخشید فاصله ی قانونی فروشگاه اتکا چقدره؟
  ما یک ملک تهیه کردیم ک ۵۰۰ متره تقریبا بر خیابان بهترین جای شهر کرمانشاه اما یک کیلومتر با فروشگاه اتکای بعدی فاصله داره ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا با شرکت اتکا به شماره زیر تماس بگیرید
   شماره تماس: 0214856

  2. حمید رضا هستم گفت:

   سلام من می خوام فروشگاه اتکا دایر کنم باید به کجا مراجعه کنم لطفا راهنماییم کنید یا به همراهم یا به ایمیلم جواب ارسال کنید

   1. منوا یغیکیان گفت:

    سلام
    لطفاً با شماره 0214856 تماس بگیرید.

 10. فامه نظامی مقدم گفت:

  سلام خسته نباشید، نظامی مقدم هستم از زابل- استان سیستان و بلوچستان. میخواستم جهت اخذ نمایندگی اتکا اقدام کنم.

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شرکت اتکا در تماس باشید.

 11. فامه نظامی مقدم گفت:

  سلام با چ شماره ای تماس بگیرم.

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام
   شماره تماس: 0214856

 12. امیررضا گفت:

  سلام ایا از ملک استیجاری میتونم جهت اخذ نمایندگی اقدام کنم وجهت اخذ نمایندگی چه مدارکی لازمه ؟؟

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا با شرکت اتکا به شماره زیر تماس بگیرید
   شماره تماس: 0214856

 13. خلیل ملکان گفت:

  سلام وعرض ادب من خلیل ملکان بازنشته ارتش کارشناس روانشناسی مطالبی درخصوص فروشگاهای زنجیره ای اتکا دارم که دسته بندی وطولانیست اشاره کوتاهی میکنم درصورت مفید بودن باافتخار درخدمتم مهمترین عنصر پیشرفت وموفقیت یک مجموعه عامل انسانی میباشد اتکا قدیمی ترین بهترین موفق ترین وباکیفیت وداشتن پتانسیلهای فراوان که برند های دیگر فاقد ان هستند نمیدانم به چه دلایلی انطور که تواناییها واعتماد مردم که مهمترین فاکتورهای پیشرفت هستند اتکا دارد ولی حضور کم رنگ درپخش توزیع کالا وسهم فروشگاه درسبد خرید مردم درصد پایینی رابخود اختصاص داده درشهرستان ما گالیکش نمایندگی اتکا داریم وبرندهای دیگر یک مقایسه کوچک انجام میدهم اتکا دریک خیابان فرعی که حتی پرسنل نظامی هم ازوجودش بی خبرند مثل یک سوپر مارکت حتی پایینتر اداره میشود که اینجانب درمطلبی 10 صحفه ای نظراتم را به فروشگاه تقدیم کردم فروشگاه کوروش در خیابان اصلی باافتتاح بسیار باشکوه پرسنل اموزش دیده وتکریم مشتری ولباس مناسب ورعایت ریزه کاریها که نشان میدهد مدیرش تاحدی درحوزه فروش وجلب مشتری به روز هست هر چند باایده ال من فاصله دارد خرید یک فعالیت لذت بخش برای خانواده هاست وقتی تابلوی برند اتکا بالای مغازه میزنی بقالی نیست مدیر وکارکنان باید درخصوص بازار مشتری مداری تبلیقات وجلب مشتری عام توانا صاحب خلاقیت ابتکار نبوع وایده های مختلف درشرایط خاص باشد ما درحال گذر. از فروشگاهای کوچک به فروشگاهای بززرگ وزنجیره ای هستیم حیفه اتکا با وجود قدمت 22 کارخانه ازتولید به مصرف واقعی نه شعاری وداشتن پشتوانه مردمی وظرفیتها وپتانسیلهایی که بلقوه هستند به فعل دراید ونیروی انسانی مجرب وتوانا وگزینش افرادی که دارای روابط عمومی بالا وحداقل بداند باهر مشتری رفتار اوهم متفاوت باشد واحترامی که نیاز روحی روانی اوست انجام دهد پس بیاییم در اتکا لذت خرید را برای مردم چند برابر کنیم من حرفهای زیادی دارم اگر مایل به شنیدن انها بودید در خدمتم باتشکر خلیل ملکان موفق باشید

  1. منوا یغیکیان گفت:

   با سلام؛
   ممنون از اینکه نظراتتون رو با ما در میان گذاشتید

 14. داود شیعه نواز گفت:

  سلام بنده بازنشسته ناجا هستم مغازه ۲۵۰متری با کاربری تجاری کلید نخورده در فردیس البرز خیابان ۱۶متری امام خمینی ضلع غربی با امکانات کامل درخولست احداث فروشگاه اتکا دارم

  1. منوا یغیکیان گفت:

   با سلام؛
   لطفا با شرکت اتکا به شماره 0214856 تماس بگیرید

 15. سعيد قلي گفت:

  سلام من در يكي از شهرستانهاي خوزستان هستم و مايلم ك نمايندكي اتكا رو بگيرم.
  از طرفي شهرستان ما فروشكاه اتكا نداره
  و ايا شخصي كه ميخواد نمايندگي اخذ كنه بايد نظامي يا بازنشسته ي از ارگانهاي نظامي باشه
  البته من برادرم نظامي هستن
  و از طرفي گفتسد تجهيز قفصها و دكور
  با شماست
  سوالم اينجاست كه اجناس رو جطور و از كجا بايد بگيريم و فروش به چه صورته

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   شما برای دریافت اطلاعات در مورد نمایندگی لطفا با شماره 0214856 تماس بگیرید.
   اما در مورد تجهیزات فروشگاه شرکت ما صفر تا صد فروشگاه شما رو تجهیز خواهد کرد.
   پس از دریافت مجوز برای نمایندگی با کارشناسان فروش شرکت به شاره زیر تماس حاصل فرمایید.
   02177683001

 16. حمید گفت:

  سلام درصدسودونحوه مشارکت چگونه است؟

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا با شرکت اتکا در این خصوص صحبت داشته باشید.

 17. سید محمود شکری گفت:

  سلام.یک سوال از خدمت شریف داشتم،آیا شما محصولات فروشگاه را تامین میکنید؟بالاخره تمام شعب باید به یک تعرفه عمل کنند.

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام و وقت بخیر
   اگر منظورتون تجهیزات فروشگاه هست که صفر تا صد فروشگاه از طرف ما انجام خواهد شد ولی در مورد کالاهای فروشی باید با خود شرکت اتکا هماهنگ باشید.

 18. مهرناز حسینی گفت:

  سلام خسته نباشین
  نمایندگی میخوام واسه کنارک سیستان بلوچستان
  اتکاهای اینجا والا هیچی توش نیس.
  اگر نمایندگی‌نشد
  چطور میشه تامین کننده کالا بود برای اتکا؟
  باید با چ کسی صبحت کرد؟

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا ایمیلتون رو چک بفرمایید

 19. سلام وقت بخیر
  باید مالک بود یا با قرارداد اجاره هم میشه نمایندگی گرفت .

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام و وقت بخیر خدمت شما
   لطفا با شرکت اتکا هماهنگی لازم را انجام بدهید.

 20. صادق گفت:

  سلام خسته نباشید با اخذ نمایندگی تماس گرفتم ولی جواب درست نمی دن چرا الان مجوز اخذ نمایندگی نمیدن از برج ۹ پیگیرم میگن باید دستوالعمل جدید بیاد شما که با اتکا در ارتباط هستید ممنون میشم پیگیری نمایید که کی دستوالعمل جدید میاد

  1. علیرضا قاضی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   فعالیت ما در خصوص تجهیز فروشگاه بوده و هرگونه اطلاعات در مورد اخذ نمایندگی به عهده شرکت اتکا می باشد.

 21. حسین ملکی گفت:

  سلام اتکا به فروشگاه ما یک پوز داده میخاهیم نمایندگی بگیریم چجوری جنس میدین و چند درصد سود میدین و کی پرداخت میکنین
  و ایا میتونیم جنسی که شما ندارین از بیرون تهیه کنیم و بفروشیم؟ مثل نان و حبدبات فله ای….

  1. محمدحسین آقایی گفت:

   با سلام و احترام؛
   جناب ملکی عزیز، جهت دریافت پاسخ خود، با شماره 0214856، مرکز ارتباط با مشتریان اتکا تماس حاصل فرمایید.
   ما تجهیزکننده فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سوپرمارکتی هستیم، در صورتی که در توسعه و گسترش فروشگاه خود سوالی داشتید، در خدمتتان هستیم.
   موید باشید.

 22. هادی پارسامهر گفت:

  سلام
  ببخشید میشه شرایط نمایندگی بفرمایید
  ممنون

  1. منوا یغیکیان گفت:

   با سلام؛
   لطفا با شرکت اتکا به شماره 0214856 تماس بگیرید.

 23. محمد گفت:

  سلام وقت بخير من ملكي ٢٠٠٠ متر در تقريبا مركز شهر دارم تجاري ، درخواست اخذ نمايندگي دارم ، لطفا

  ١-جزييات سود؟
  ٢-ايا غير از تجهيز در اجناس هم مشاركت دارين ؟
  ٣-در چه ضمينه ها ميتونم فعاليت كنم ؟
  4-به غير از نيروهاي مسلح (اشخاص حقيقي)هم نمايندگي داده ميشود يا نه ؟
  لطفا برام ايميل كنيد . ممنون

  1. منوا یغیکیان گفت:

   با سلام
   جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر در خصوص نحوه اخذ نمایندگی با شرکت اتکا به شماره 0214856 تماس بگیرید.
   گروه صنعتی دی در زمینه تامین تجهیزات فروشگاه‌ فعالیت می‌کند، که پس از اخذ نمایندگی می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا فروشگاه شما به طور کامل تجهیز شود.

 24. رضاصباغی گفت:

  سلام خسته نباشید.ببخشید من فرزند جانباز متوفی ۵درصد و ایثارگرنیروهای مسلح با ۷سال حضور در جبهه میخواستم ببینم میتونم فروشگاه اتکا راه اندازی کنم یا ن

  1. منوا یغیکیان گفت:

   با سلام
   لطفاً جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر با شرت اتکا به شماره 0214856 تماس بگیرید.

 25. مریم گفت:

  سلام وقتتون بخیر امکان انجام طرح پژوهشی برای فروشگاه هست؟

  1. منوا یغیکیان گفت:

   با سلام
   لطفاً تماس بگیرید 02177683001

 26. محسن گفت:

  سلام وقت بخیر.اینکه می فرمائید صفر تا صد تجهیز فروشگاه با شما می باشد، هزینه ی مربوطه به عهده ی کیه؟
  بعد از مدتی فروشگاه به هر دلیلی بسته شه تکلیف این تجهیزات چیه؟

  1. منوا یغیکیان گفت:

   با سلام
   لطفاً برای کسب اطلاعات دقیقتر با کارشناسان ما تماس بگیرید 02177683001

 27. محمد گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  آیا یه فرد نظامی هم میتونه ازتون نمایندگی بگیره؟؟؟؟

  1. منوا یغیکیان گفت:

   با سلام
   برای دریافت اطلاعات لازم با اتکا به شماره 0214856 تماس بگیرید.

 28. A.sh گفت:

  سلام برا تاسیس باید جا از خودمون باشه؟

  1. منوا یغیکیان گفت:

   با سلام برای دریافت اطلاعات لازم با اتکا به شماره 0214856 تماس بگیرید.

 29. Chakavak گفت:

  سلام برای استخدام توفروشگاه اتکا کجا باید رفت یا کجا زنگ بزنم

  1. منوا یغیکیان گفت:

   با سلام
   با شرکت اتکا تماس بگیرید.

 30. یاشار گفت:

  سلام وقت بخیر شرایط که فروشگاه اتکا آورده که یه فروشگاه کوچک تر از اتکا هست و نیروی مسلح می تونه به صورت قسطی خرید کنه خواستم شرایطش رو بدونم .اگه میشه به ایمیل جواب بدید ممنون از شما

  1. منوا یغیکیان گفت:

   با سلام
   با شرکت اتکا تماس بگیرید.

 31. صفرعلی برزنونی گفت:

  باسلام.جهت راه اندازی واخذنمایندگی فروشگاه اتکاآیابایدمکان موردنظرسندی بنام شخص متقاضی باشدیامیتواندبصورت اجاره ای هم باشد؟

  1. منوا یغیکیان گفت:

   با سلام
   با شرکت اتکا تماس بگیرید.

 32. Arman گفت:

  سلام تراکم جمعیت مد نظر هست؟

 33. داود گفت:

  باسلام، من می‌خوام ی شعبه از فروشگاه اتکا رو در بخش پاتاوه شهرستان دنا استان کهگیلویه و بویراحمد بزنم، و هیچ شعبه ای از فروشگاه اتکا رو هم در این بخش نداریم ولی متاسفانه اینجا میگن ما مجوز نداریم، خواستم ی راهنمایی کنید، ممنون

  1. منوا یغیکیان گفت:

   با شرکت اتکا تماس بگیرید

   1. داود گفت:

    تماس گرفتم ولی کسی جواب نداد، الان شما میگین تجهیزات با خودتون هست ولی اینجا میگن تجهیزات همه با خودمونه، خواستم ببینم این چطوریه، الان من ملک از خودم دارم و میتونم هم تجهیزات بذارم ولی متاسفانه اینجا میگن مجوز نداریم

    1. منوا یغیکیان گفت:

     گروه صنعتی دی در حوزه تولید و فروش تجهیزات فروشگاهی فعالیت می‌کند و مسئولیت در قبال اخذ نمایندگی فروشگاه زنجیره‌ای اتکا ندارد.

 34. شفیعی گفت:

  سلام. وقت شما بخیر. اگر در خصوص محصولی بخواهیم با فروشگاه اتکا قرارداد ببندیم از چه طریقی باید اقدام کنیم؟ مثلا من تولید کننده یک محصولی هستم و میخواهم همکاری داشته باشم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. منوا یغیکیان گفت:

   با فروشگاه اتکا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *