صنایع برودتی, قطعات, مقالات

روغن کمپرسور سانیسو | بهترین روانکار صنعتی برای کمپرسورهای سیستم‌های برودتی

روغن کمپرسور سانیسو؛ روانکاری کمپرسور با تکنولوژی بلژیک

کمپرسورهای سیستم‌های برودتی برای عملکرد بهتر باید روانکاری شوند. روانکاری اجزای داخلی این کمپرسورها با استفاده از روغن مخصوص کمپرسور انجام می‌شود. یکی از بهترین و مطرح‌ترین برندهای تولیدکننده روغن کمپرسور در بازار، برند سانیسو کشور بلژیک است. روغن کمپرسور سانیسو را می‌توان در بسیاری از کمپرسورهای سیستم‌های برودتی استفاده کرد. این روغن نقطه اشتعال بالایی دارد و با جدیدترین تکنولوژی اروپا ساخته شده است. برای آشنایی با این روغن صنعتی ساخت کشور بلژیک و خرید آن از مجموعه دی کول همراه ما باشید.

روغن کمپرسور سانیسو؛ روغنی که موم نمی‌شود!

یک روغن کمپرسور خوب باید ویژگی‌های زیادی داشته باشد تا بتوان آن را بدون نگرانی برای روانکاری کمپرسور سیستم برودتی استفاده کرد. روغن کمپرسور سانیسو دارای ویژگی‌های مانند نقطه اشتعال بالا، ویسکوزیته مناسب و تمیزکاری خوب است که آن را به یکی از بهترین روغن‌های مخصوص کمپرسور در بازار ایران تبدیل می‌کند.

راهنمای انتخاب روغن مناسب برای موتور سردخانه

افراد برای انتخاب روغن باید به مولفه‌های مختلفی مانند روش تولید، سازگاری با گازهای مبرد، ویسکوزیته، نقطه اشتعال و برند آن توجه داشته باشند. یک روغن باکیفیت نباید موم شود و ویسکوزیته مناسبی داشته باشد. از طرف دیگر یک روغن کمپرسور باکیفیت باید بتواند در کنار روانکاری اجزای کمپرسور، این اجزا را تمیز کند و رسوبات داخل کمپرسور را نیز به خود جذب کند. بسیاری از کارشناسان و تکنسین‌های کمپرسورهای صنعتی، روغن‌های سانیسو را برای روانکاری کمپرسورها پیشنهاد می‌کنند. باید اشاره داشت که روغن کمپرسور سانیسو طبق جدیدترین استانداردهای روز اروپا و با فناوری کشور بلژیک تولید می‌شود. شما می‌توانید انواع مدل‌های این روغن کمپرسور را از مجموعه دی کول خریداری کنید.

انواع روغن‌های کمپرسور سانیسو را بشناسید

همان‌طور که عنوان شد، کمپانی سانیسو، در مدل‌های مختلفی روغن کمپرسور تولید می‌کند تا افراد بتوانند بسته به نوع کمپرسور خود از این روغن‌ها استفاده کنند. روغن سانیسو در دو سری GS و SL دسته‌بندی می‌شود. سری GS روغن‌های کمپانی سانیسو از نوع معدنی هستند و با پالایش روغن‌های نفتی تولید می‌شوند. روغن‌های سری SL این شرکت نیز با فرایندهای سنتزی تولید شده و از انواع روغن‌های سنتیک یا مصنوعی به‌شمار می‌آیند.

مشخصات فنی روغن‌های صنعتی تولیدی کمپانی سانیسو

روغن‌های سری GS با انواع گازهای مبرد R11، R12، R502، R22، R406A، R717 و R600A سازگاری دارند. این نوع روغن‌های شرکت سانیسو در مدل‌های 3GS، 4GS و 5G تولید می‌شوند. روغن‌های سری GS شرکت سانیسو بسته به مدل در دمای 40 درجه سانتی‌گراد دارای ویسکوزیته بین 30 الی 100 CST هستند. ویسکوزیته آن‌ها در دمای 100 درجه سانتی‌گراد نیز بین 4.4 الی 8.4 CST است. نقطه اشتعال این روغن‌ها نیز بین 168 الی 182 درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

از طرف دیگر روغن‌های سری SL شرکت سانیسو با انواع مبردهای R134A، R404A، R407C، R401A، R507 و R508 سازگاری دارند. روغن‌های سری SL شرکت سانیسو در مدل‌های SL22، SL32، SL46، SL68، SL100، SL170 و SL220 تولید می‌شوند. این روغن‌ها نیز بسته به مدل خود دارای ویسکوزیته میان 22 الی 220 در دمای 40 درجه سانتی‌گراد هستند. مقدار ویسکوزیته آن‌ها در دمای 100 درجه سانتی‌گراد نیز میان 4.6 الی 20.8 است. نقطه اشتعال این روغن‌ها نیز دمای میان 232 الی 264 درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

خرید روغن کمپرسور سانیسو از گروه دی کول

با استفاده از روغن کمپرسور سانیسو در کمپرسور سیستم‌های برودتی می‌توان از مزایای زیادی مانند افزایش عمر کمپرسور، روانکاری خوب، تمیزکاری اجزای داخلی کمپرسور، کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیر و کاهش رسوبات در کمپرسور بهره‌مند شد. شما می‌توانید مدل‌های مختلف روغن‌های تولیدی توسط کمپانی سانیسو را با قیمتی مناسب از گروه صنعتی دی کول خریداری کنید.

مشاهده انواع مدل‌های روغن کمپرسور سانیسو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code