استند فروشگاهی چیست؟

به طور کلی استند فروشگاهی به هر ابزاری که باعث ارائه بهتر، جذاب تر و با کیفیت بیشتر خدمات کمک کرده و محصول را با شرایط بهتر به متقاضی عرضه کند، گفته می شود. در واقع این ابزار روشی تبلیغاتی برای به معرض در آوردن محصولات می باشد. در حوزه فروشگاهی هم استند مورد استفاده قرار گرفته که در جلب نظر مشتریان بسیار موثر واقع شده است. به چند دسته ایستاده، دیواری، سر لاین و رومیزی، آرشیپل، وال استند و جزیره تقسیم شده و کاربرد های متنوعی نظیر قنادی، نوشیدنی، آدامس، سیگار، لوازم بهداشتی، لاک، خودکار، چیپس و تنقلات، سبزیجات، شکلات، ابزار، لباس، کتاب و غیره دارد. با توجه به کاربرد های مختلف، استند های فروشگاهی را در انواع متفاوتی مانند گردان، هوشمند، ثابت و لمسی طراحی و تولید می شوند.

استند فروشگاهی

استند های فروشگاهی با جنس های مختلفی به سبب کاربری آن ها تولید و به بازار عرضه می شوند که از جمله می توان به پلکسی، مفتولی، مقوایی، فلزی، کارتن پلاست، چوبی و غیره اشاره کرد. برخی ستند ها به صورت دو رو بوده و هم چنین بر اساس نوع چاپ می توان به انواع OUTDOOR و INDOOR تقسیم کرد. در طراحی استند ها از طراحی گرافیکی و صنعتی استفاده شده که که استند ها متناسب با کالای مورد نظر طراحی می شوند پس باید در انتخاب نقشه، طرح و رنگ ها بسیار دقت نمود. برای مثال برای انتخاب رنگ ها باید به مواردی نظیر نوع کالایی که استند برای آن طراحی شده، محل قرار گیری این محصول در محیطی سر باز یا سر پوشیده، استفاده از این ابزار در روز یا شب، نور تابیده به استند و غیره توجه کرد. از عواملی که منجر به استفاده بیشتر از این ابزار تبلیغاتی شده وسعت دیدی است که این تجهیز ایجاد می کند. علاوه بر موارد گفته شده با استفاده از طرح ها، از این محصول برای معرفی برند ها و تبلیغات تجاری نیز استفاده می شود. ابعاد این ابزار های تبلیغی می توانند مطابق با خواست مشتری طراحی شوند.

گروه صنعتی دی یکی از بزرگترین تولید کننده های تجهیزات فروشگاهی من جمله استند فلزی است که شما می توانید هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین از طریق صفحه محصول خرید کنید.

دیدگاه‌ها 0

*
*